Stamboom Noot » Martinus Banning (1904-)

Persoonlijke gegevens Martinus Banning 


Gezin van Martinus Banning

Hij is getrouwd met Theodora Noot.

Zij zijn getrouwd op 10 december 1931 te Amsterdam, Noord Holland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.6G;fol.21v
Datum: 10-12-1931
Bruidegom Martinus Banning
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Theodora Noot
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Rotterdam
Vader bruidegom Richard Banning
Moeder bruidegom Antonia Rosenbrand
Vader bruid Jan Noot
Moeder bruid Arnolda Giesing
Nadere informatie Weduwnaar van Adriana Cornelia Pruijsers.;beroep Bg.:voorman-kruier;beroep vader Bg.:chef-kruier

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Noord Hollands Archief

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1904 lag tussen 11,0 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Banning

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Banning.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Banning.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Banning (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Noot is opgesteld door P. Noot (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Noot, "Stamboom Noot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noot/I195.php : benaderd 13 januari 2026), "Martinus Banning (1904-)".