Stamboom Noot » Gerrit Cornelis Hubrechsen (1895-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Cornelis Hubrechsen 


Gezin van Gerrit Cornelis Hubrechsen

Hij is getrouwd met Leuntje Louwerse.

Zij zijn getrouwd op 30 september 1920 te Amsterdam, Noord Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.3I;fol.4v
Datum: 30-09-1920
Bruidegom Gerrit Cornelis Hubrechsen
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Middelburg
Bruid Leuntje Louwerse
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Vlissingen
Vader bruidegom Gerrit Hubrechsen
Moeder bruidegom Martha van der Horst
Vader bruid Karel Lourens Cornelis Louwerse
Moeder bruid Pieternella Marijs
Nadere informatie beroep Bg.:kleermaker;beroep vader Bg.:huisschilder;beroep vader Bd.:metselaar

Tijdbalk Gerrit Cornelis Hubrechsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Cornelis Hubrechsen

Gerrit Cornelis Hubrechsen
1895-????

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Noord Hollands Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 maart 1895 lag rond de 1,8 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • De temperatuur op 30 september 1920 lag tussen 7,8 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
      • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
      • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
      • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1890 » Oscar Egg, Zwitsers wielrenner († 1961)
    • 1891 » Tomas Confesor, Filipijns politicus († 1951)
    • 1892 » Mea Verwey, Nederlands uitgeefster en letterkundige († 1978)
    • 1896 » Jan de Vries, Nederlands atleet († 1939)
    • 1898 » Leonard Roggeveen, Nederlands onderwijzer, kinderboekenschrijver en -illustrator († 1959)
    • 1898 » Paul de Waart, Nederlands journalist († 1970)

    Over de familienaam Hubrechsen


    De publicatie Stamboom Noot is opgesteld door P. Noot (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Noot, "Stamboom Noot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noot/I1875.php : benaderd 7 januari 2026), "Gerrit Cornelis Hubrechsen (1895-????)".