Stamboom Noot » Maatje Floresse (1898-????)

Persoonlijke gegevens Maatje Floresse 

  • Zij is geboren op 29 oktober 1898 in Middelburg.
    Aktedatum : 31-10-1898, aktenummer (document number) : 439
    Geboren te (born in) : Middelburg, op (on) 29-10-1898
    Maatje Floresse
    Dochter van :
    Vader (father) : Jan Floresse
    Leeftijd (age) : 25
    Beroep (occupation) : werkman
    Moeder (mother) : Lena van Maldegem
    Beroep (occupation) : zonder
    Adres: wijk M, nummer 74c
  • Een kind van Jan Floresse en Lena van Maldegem
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 april 2011.

Gezin van Maatje Floresse

Zij is getrouwd met Arie Jan Zutphen.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1926 te Middelburg, zij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Gemeente : Middelburg
Aktenummer (number) : 47
Aktedatum (date) : 07-05-1926
BRUIDEGOM : Arie Jan Zutphen
Leeftijd (age) : 32 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Texel
Beroep (occupation) : Landarbeider
BRUID : Maatje Floresse
Leeftijd (age) : 27 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Middelburg
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUIDEGOM (father bridegroom) : Cornelis Zutphen
Beroep (occupation) : Landbouwer
MOEDER BRUIDEGOM (mother bridegroom) : Antje Vlaming
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUID (father bride) : Jan Floresse
Beroep (occupation) : Opperman
MOEDER BRUID (mother bride) : Lena van Maldegem
Beroep (occupation) : Zonder

Kind(eren):

  1. Antje Zutphen  1931-1931


Tijdbalk Maatje Floresse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maatje Floresse

Jan Floresse
1840-1929
Jan Floresse
1873-1929

Maatje Floresse
1898-????

1926
Antje Zutphen
1931-1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 oktober 1898 lag rond de 10,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 7 mei 1926 lag tussen 0,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 4,6 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
      • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
      • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
      • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Floresse

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Floresse.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Floresse.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Floresse (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Noot is opgesteld door P. Noot (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Noot, "Stamboom Noot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noot/I1197.php : benaderd 27 februari 2026), "Maatje Floresse (1898-????)".