(1) Hij is getrouwd met Judick Rijken.
Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1760 te Dordrecht.
Kind(eren):
(2) Hij is getrouwd met Alida van der Waardt.
Zij zijn getrouwd op 12 mei 1776 te Dordrecht.
Wonend buiten de Vriesepoort aan het kasperspad, op de Zandweg bij het Berckepad en in de Prinsenstraat te Dordrecht en vanaf 1789 te s'Gravenhage begraven aldaar in de (Grote Kerk) op 29-08-1797, overleden aan verzwering in de nieren.
Jacobus Groenenberg,'thuijniersbaas even buijten deze stad', benoemt 20 maart 1776 na het overlijden van Judith Reijken (GAD, o.n.a. 1142 (nots. Leendert van der Horst akte nr.77.) tot voogd over zijn kind: Gillis Bouwman, 'Slijter even buijten deze stad'; deze moet t.z.t. aan het kind niet zoals eerder beloofd was 8 Gld., maar 25 Gld. uitbetalen ter voldoening van de moederlijke portie. Deze voogd was familie van Jacobus moeder, Pieternella Bottelier.
Op 27 januari 1778 benoemt hij als voogden Dirk Veen in het koffijhuijs binnen de stad en Cornelis van de Meer Gaarnbleeker even buiten de stad. (GAD, o.n.a. 1146 (nots. Leendert van der Horst akte nr.21.)
Jacobus Groenenberg 'tuijnier even buiten deze stad' en Alida van der Waart zijn in 1782 aan Mejuffrouw Maria Kasteleijn, weduwe van Geleijn Gillis Roels 600 Gld.schuldig, met 100 Gld.per jaar af te lossen, tegen een rente van 4%. (GAD,o.n.a. 1154 (nots, Leendert van der Horst). f. 267.)
Jacobus Groenenberg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1760 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Judick Rijken | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1776 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alida van der Waardt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.