Stamboom Noorlander » Maria Christina "Riet" Duijts (1924-2004)

Persoonlijke gegevens Maria Christina "Riet" Duijts 

  • Roepnaam is Riet.
  • Zij is geboren op 28 oktober 1924 in Rotterdam.
    Zij is geboren Oostzeedijk 131a.
  • Beroep: administatief-medewerkster, huisvrouw.
  • Zij is overleden op 14 oktober 2004 in Rotterdam, zij was toen 79 jaar oud.
    Tijdstip: 13:37
    Zij is overleden na een langdurig ziekbed aan bot & leverkanker in het verpleeghuis Humanitas "Akropolis" Achillesstraat 290 te Rotterdam Hillegersberg.
  • Zij is gecremeerd op 19 oktober 2004.
    in het crematorium "Hofwijk" aan de Delftweg 230 Rotterdam Overschie.
  • Een kind van Willem Fredrik Duijts en Maria de Jong
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 november 2015.

Gezin van Maria Christina "Riet" Duijts

Zij is getrouwd met Otto Christiaan de Lede.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1946 te Rotterdam, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Maria Christina "Riet" Duijts

RietL.jpg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Christina "Riet" Duijts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Christina "Riet" Duijts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Christina Duijts

Maria Verhaar
1866-1952
Maria de Jong
1896-1971

Maria Christina Duijts
1924-2004

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1924 lag tussen 10,3 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 13,7 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
    • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
  • De temperatuur op 23 januari 1946 lag tussen -3,6 °C en -1,2 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
    • 26 februari » Oprichting JOVD.
    • 22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
    • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.
  • De temperatuur op 14 oktober 2004 lag tussen 10,7 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 27 februari » In de Filipijnen komen 116 mensen om bij een bomaanslag op de veerboot Superferry 14. De aanslag wordt opgeëist door Abu Sayyaf en is de ergste terroristische aanslag in de Filipijnen ooit.
    • 14 maart » Presidentsverkiezingen in Rusland.
    • 31 mei » Amsterdam eindigt in Barcelona als derde bij het Europa Cup I-toernooi. De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch daarentegen prolongeren de titel bij het 'dubbeltoernooi' door in de finale Kolos Borispol uit Oekraïne met 8-2 te verslaan.
    • 20 juli » De eerste IPv6 adressen worden voor Japan en Zuid-Korea in de DNS root aangebracht; dit is het begin van het publieke IPv6.
    • 27 juli » In Attractiepark Toverland wordt Booster Bike geopend; de eerste motorfietsachtbaan ter wereld.
    • 17 december » De Nederlandse voetballer Rachid Bouaouzan maakt een zware overtreding op Niels Kokmeijer, waardoor Bouaouzan de rest van het seizoen geschorst werd, zes maanden gevangenisstraf kreeg in 2005 en een boete kreeg. Voor Kokmeijer was zijn carrière als profvoetballer afgelopen.
  • De temperatuur op 19 oktober 2004 lag tussen 3,2 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
    • 5 juni » Een half ontblote vrouw vernielt uit protest het wassen beeld van Vladimir Poetin in Musée Grévin Parijs.
    • 6 juni » Paus Johannes Paulus II heeft op de tweede dag van zijn bezoek aan Bern een ontmoeting met voormalige leden van de Zwitserse Garde.
    • 14 augustus » Paus Johannes Paulus II brengt een tweedaags bezoek aan Lourdes in Frankrijk ter gelegenheid van de 150e verjaardag van het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria.
    • 26 september » Formule 1-coureur Rubens Barrichello wint de allereerste Grand Prix van Sjanghai.
    • 17 december » Turkije en de Europese Unie bereiken een akkoord over het begin van toetredingsonderhandelingen: onder de voorwaarde dat Turkije eerst een douane-unie aangaat met alle leden van de EU (en daarmee impliciet Cyprus erkent), beginnen de onderhandelingen op 3 oktober 2005.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Duijts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duijts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duijts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duijts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Noorlander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Noorlander, "Stamboom Noorlander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noorlander/I6906.php : benaderd 10 maart 2026), "Maria Christina "Riet" Duijts (1924-2004)".