Stamboom Noorlander » Hendrik Verhagen (1887-1967)

Persoonlijke gegevens Hendrik Verhagen 

  • Hij is geboren op 22 juli 1887 in Kralingen.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (3) toen kind (Hermanus Verhagen) werd geboren (11 april 1891).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (7) toen kind (Arie Verhagen Verhagen) werd geboren (23 maart 1895).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (10) toen kind (Jan Verhagen) werd geboren (31 december 1897).

  • Beroep: electricien.
  • Hij is overleden op 28 maart 1967 in Vlaardingen, hij was toen 79 jaar oud.
  • Een kind van Arie Verhagen en Jenneke van Someren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juni 2015.

Gezin van Hendrik Verhagen

Hij is getrouwd met Jacoba Schilder.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1911 te Vlaardingen, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hermanus Verhagen  1891-????
  2. Arie Verhagen Verhagen  1895-± 1958
  3. Jan Verhagen  1897-1970

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Verhagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Verhagen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Verhagen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juli 1887 lag rond de 18,9 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 21 juni 1911 lag tussen 11,2 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
  • De temperatuur op 28 maart 1967 lag tussen 2,0 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 10,7 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Voor het eerst wordt reclame uitgezonden op de Nederlandse televisie.
    • 14 januari » In Togo trekt het leger de macht naar zich toe en wordt generaal Étienne Eyadéma president en minister van Defensie.
    • 22 februari » Soeharto neemt in Indonesië de macht over van Soekarno.
    • 28 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fylkir Reykjavík.
    • 3 september » Zweden schakelt over van links- naar rechtsrijden, (zie Dagen H).
    • 4 oktober » Hassanal Bolkiah Mu'izzaddin Waddaulah wordt sultan van Brunei


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhagen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhagen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhagen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhagen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Noorlander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Noorlander, "Stamboom Noorlander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noorlander/I36071.php : benaderd 20 januari 2026), "Hendrik Verhagen (1887-1967)".