Stamboom Noorlander » Martina Maria Elisabeth "Dina" Schalken (1926-2011)

Persoonlijke gegevens Martina Maria Elisabeth "Dina" Schalken 

  • Roepnaam is Dina.
  • Zij is geboren op 16 februari 1926 in Dussen.
  • Zij is overleden op 15 mei 2011 in Almkerk, zij was toen 85 jaar oud.Bron 1
    Tijdstip: 19:30
    Zij heeft vorig jaar 4 mei 2011 een hersenbloeding en 3 tia's gehad, hierna is ze in coma geraakt en is hier niet meer uit bijgekomen. Zij is overleden in verzorgingshuis "Altenahove" te Almkerk. Hier woonde zij sinds 2 1/2 jaar.
  • Een kind van Johannes Schalken en Catharina Jonkers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 juni 2012.

Gezin van Martina Maria Elisabeth "Dina" Schalken

Zij is getrouwd met Gerrit Harmsen.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1945 te Dussen, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Maria Elisabeth "Dina" Schalken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Maria Elisabeth "Dina" Schalken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Maria Elisabeth Schalken

Martina Maria Elisabeth Schalken
1926-2011

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Toos Harmsen Hopkoper

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1926 lag tussen 6,3 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 6,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 11 april 1945 lag tussen 3,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Tweede Wereldoorlog: Adolf Hitler vaardigt zijn "Nero-bevel" uit waarin staat dat alle industrieën, militaire installaties, winkels, transportfaciliteiten en communicatielijnen in Duitsland moeten worden vernietigd.
    • 12 april » Canadese militairen bevrijden kamp Westerbork.
    • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van de Joodse gevangenen in Buchenwald
    • 20 mei » Canadese troepen arriveren op Texel; einde Opstand van de Georgiërs.
    • 18 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Piast Gliwice nadat Vorwärts-Rasensport Gleiwitz eerder ontbonden was.
    • 17 november » De door Nederland geleende onderzeeboot Hr. Ms. Zeehond wordt teruggegeven aan de Royal Navy.
  • De temperatuur op 15 mei 2011 lag tussen 8,4 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Op de internationale luchthaven Domodedovo van de Russische hoofdstad Moskou vallen bij een vermoedelijke zelfmoordaanslag 35 doden en meer dan 180 gewonden.
    • 11 maart » Zeebeving in de Stille Oceaan, 130 km ten oosten van Sendai (Japan), tot dan de 5e krachtigste in de geschiedenis. De beving veroorzaakt ook een tsunami.
    • 21 mei » Lille OSC stelt de Franse landstitel veilig in de Ligue 1 door in de voorlaatste speelronde met 2-2 gelijk te spelen bij Paris Saint-Germain.
    • 14 juni » Duizenden reizigers op binnenlandse vluchten in het zuidoosten van Australië hebben voor de derde dag op rij te maken met vertragingen door een aswolk, afkomstig van de Chileense vulkaan Puyehue.
    • 29 oktober » Edwin van der Sar krijgt op zijn 41e verjaardag de Greatest Man Award 2011 uitgereikt. De prijs is een jaarlijkse prijs die magazine JFK toekent.
    • 19 december » Het automobielbedrijf Saab Automobile wordt na financiële problemen en het afketsen van overnames door Zhejiang Youngman Lotus Automotive en Pang Da, failliet verklaard.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schalken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schalken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schalken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schalken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Noorlander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Noorlander, "Stamboom Noorlander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noorlander/I27892.php : benaderd 11 maart 2026), "Martina Maria Elisabeth "Dina" Schalken (1926-2011)".