Stamboom Noorlander » Lambertus Bobbink (1899-1990)

Persoonlijke gegevens Lambertus Bobbink 


Gezin van Lambertus Bobbink

Hij is getrouwd met Mary Maybelle Murray.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1927 te Caldwell (U.S.A.), hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Laurel Louise Bobbink  1929-1954 
  2. (Niet openbaar)


Notities over Lambertus Bobbink

Lambertus Bobbink wordt op 16 november 1926 uit het bevolkingsregister van Zutphen geschreven naar New York (U.S.A.). Hierbij staat vermeld dat hij reeds minstens 6 jaren al in Amerika verbleef te Dakota. Lambertus Bobbink vertrok op 21 jarige leeftijd naar Amerika, naar de familie Lijftocht (zuster van zijn moeder). Vanuit New York vertrok hij per trein naar Altona, daarna Zuid Dakota, Timbleweck, Caldwell. Was werkzaam bij zijn familie, later als Hosstes bij ?.., is daarna voor zichzelf begonnen. Zou een kolenmijn gehad hebben, die 20 voet diep was, handelde in olie, was voornamelijk landbouwer. in 1968 is Lambertus met zijn vrouw voor 3 maanden in Nederland geweest, is toen ook bezig geweest de genealogie van de familie Bobbink uit te zoeken, waarvan nog een kopie in het gemeente archief van Zutphen aanwezig is. In 1986 kwam Lambertus nogmaals naar Nederland, nu vergezeld door zijn jongste dochter en haar man. Woonadres in 1990: 15400 Indiana Ave, Caldwell Idaho 83605, U.S.A, inwonend bij zijn dochter.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Bobbink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus Bobbink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Bobbink

Lambertus Bobbink
1899-1990

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1899 lag rond de 10,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 14 januari 1927 lag tussen 1,5 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
  • De temperatuur op 3 november 1990 lag tussen 1,4 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 24 juli » De Amerikaanse popster Madonna treedt op tijdens haar Blond Ambition World Tour 1990 in het Feyenoord-stadion in Rotterdam.
    • 13 augustus » Stefan Edberg lost Ivan Lendl na tachtig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Zweed wordt de achtste aanvoerder van die lijst na achtereenvolgens Ilie Năstase, John Newcombe, Jimmy Connors, Björn Borg, John McEnroe, Lendl en Mats Wilander.
    • 2 september » In Utsunomiya (Japan) wordt de Belg Rudy Dhaenens wereldkampioen wielrennen op de weg. Tweede is zijn landgenoot en ploegmaat Dirk De Wolf.
    • 15 oktober » Tijdens de Golfoorlog verklaart de regering van Koeweit zich bereid tot het bespreken van de geschillen met buurland Irak zodra de Iraakse troepen uit het emiraat worden teruggetrokken.
    • 25 november » In Melbourne eindigt de Nederlandse hockeyploeg als tweede bij het toernooi om de Champions Trophy.
    • 27 november » John Major wordt de nieuwe leider van de Conservative Party in het Verenigd Koninkrijk en wordt de nieuwe premier.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bobbink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bobbink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bobbink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bobbink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Noorlander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Noorlander, "Stamboom Noorlander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noorlander/I2566.php : benaderd 29 januari 2026), "Lambertus Bobbink (1899-1990)".