Stamboom Noorlander » Barthol Bobbink (1715-1779)

Persoonlijke gegevens Barthol Bobbink 


Gezin van Barthol Bobbink

Hij is getrouwd met Johanna Temmink.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1743 te Zutphen.


Kind(eren):

  1. Jan Bobbink  -1798


Notities over Barthol Bobbink

Barthold Bobbink geboren te Vierakker Gereformeerd, wordt op 22 januari 1749, met zijn zoon Jan, 2 jaar oud, kleinbuger van Zutphen kosten f 16/16/00. op 21 november woont hij in de Waeterstraat te Zutphen (ORA Zutphen Inv.nr 363 folio 229/230). Bartol legt 4 januari 1766 een verklaring af dat hij recht heeft geschreven en zal blijven schrijven. 11 februari 1783 woont zijn weduwe in een huis in de Beukerstraat (ORA Zutphen Inv, nr. 366 folio 121).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barthol Bobbink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Barthol Bobbink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1779 lag rond de 19,0 °C. Er was 68 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid ten westen. Typering van het weer: regen zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
    • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
    • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
    • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.

Over de familienaam Bobbink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bobbink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bobbink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bobbink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Noorlander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Noorlander, "Stamboom Noorlander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noorlander/I2214.php : benaderd 23 januari 2026), "Barthol Bobbink (1715-1779)".