Stamboom Noorlander » Cornelia "Corrie" Noorlander (1918-2011)

Persoonlijke gegevens Cornelia "Corrie" Noorlander 


Gezin van Cornelia "Corrie" Noorlander

Zij is getrouwd met Gerrit Both.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1947 te Waddinxveen, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Levenloos kind Both  1948-1948
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia "Corrie" Noorlander?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia "Corrie" Noorlander

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Noorlander


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 augustus 1918 lag tussen 13,0 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
    • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
    • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
  • De temperatuur op 21 mei 1947 lag tussen 8,7 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Edwin Land demonstreert de eerste instant fotocamera, de Polaroid Land Camera geheten.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
    • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
  • De temperatuur op 31 augustus 2011 lag tussen 8,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Grootste studentenprotest (meer dan 20.000 studenten) sinds 1992 op het Malieveld in Den Haag tegen bezuinigingen op het hoger onderwijs.
    • 4 april » In Haïti wint zanger Michel Martelly, ook bekend als Sweet Micky, de tweede ronde van de presidentsverkiezingen van voormalig first lady Mirlande Manigat.
    • 15 mei » AFC Ajax wint in de Amsterdam ArenA met 3-1 van FC Twente, waardoor het voor de 30ste maal de landstitel behaalt.
    • 15 mei » In Spanje breken een week voor de lokale verkiezingen, grote straatprotesten uit tegen sociale, economische en politieke misstanden in het land.
    • 27 september » De Boliviaanse minister van Binnenlandse Zaken, Sacha Llorenti, treedt af vanwege het hardhandige optreden van de politie tegen indiaanse betogers. Die protesteerden tegen de aanleg van een snelweg naar buurland Brazilië.
    • 1 oktober » De Zweedse ijshockeylegende Sven Tumba overlijdt in een ziekenhuis in Stockholm op 80-jarige leeftijd aan de gevolgen van prostaatkanker.
  • De temperatuur op 5 september 2011 lag tussen 12,2 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 10 april » Wielrenner Johan Vansummeren wint Parijs-Roubaix na een solo van 15 kilometer in de 'Hel van het Noorden'.
    • 11 mei » In Spanje behaalt voetbalclub FC Barcelona de 21ste landstitel uit de clubhistorie.
    • 10 juni » President Hugo Chávez van Venezuela wordt opgenomen in een ziekenhuis op Cuba.
    • 24 juli » Ondanks zijn strijd tegen kanker wil president Hugo Chávez van Venezuela zich beschikbaar stellen voor een nieuwe, zesjarige ambtstermijn, zegt hij tegen de krant Correo del Orinoco.
    • 17 augustus » President Hugo Chávez van Venezuela gaat de goudindustrie in zijn land nationaliseren. Hij wil de gehele productie van het edelmetaal toevoegen aan de nationale reserves, zegt hij in een interview met de staatstelevisie van het Zuid-Amerikaanse land.
    • 14 november » De Europese Unie staat het gebruik van zoetstof uit de steviaplant toe.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Noorlander


De publicatie Stamboom Noorlander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Noorlander, "Stamboom Noorlander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noorlander/I21358.php : benaderd 30 januari 2026), "Cornelia "Corrie" Noorlander (1918-2011)".