Stamboom Noorlander » Johanna den Held (± 1891-????)

Persoonlijke gegevens Johanna den Held 

  • Zij is geboren rond 1891 in Gouda.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 maart 2013.

Gezin van Johanna den Held

Zij is getrouwd met Franciscus Fluks.

Zij zijn getrouwd op 11 maart 1911 te Gouda.


Kind(eren):

  1. Johannes Fluks  ± 1911-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna den Held?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna den Held

Johanna den Held
± 1891-????

1911

Franciscus Fluks
± 1891-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 maart 1911 lag tussen 1,3 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.

Over de familienaam Den Held

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Den Held.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Den Held.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Den Held (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Noorlander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Noorlander, "Stamboom Noorlander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noorlander/I10457.php : benaderd 17 maart 2026), "Johanna den Held (± 1891-????)".