Stamboom familie Noordam » Bruin Noordam (1878-1961)

Persoonlijke gegevens Bruin Noordam 

  • De naam is van het type 'naam gegeven bij of rond de geboorte'
  • Hij is geboren op 11 februari 1878 in Maasland (Midden Delftland) ZH/NLD.
  • Beroepen:
    • in het jaar 1901 Bouwmansgezel in Maasland (Midden Delftland) ZH/NLD.
    • tussen 1904 en 1906 Melkboer in Rotterdam ZH/NLD.
    • in het jaar 1907 Winkelier in Rotterdam ZH/NLD.
    • in het jaar 1918 Veehouder in Nieuwerkerk aan de IJssel (Gemeente Zuidplas) ZH/NLD.
  • Woonachtig:
    • november 1922: Vlaardingen ZH/NLD.
    • mei 1923: `s-Gravenzande (Westland) ZH/NLD.
  • Hij is overleden op 7 oktober 1961 in `s-Gravenzande (Westland) ZH/NLD, hij was toen 83 jaar oud.
  • Een kind van Pieter Noordam
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2024.

Gezin van Bruin Noordam

Hij is getrouwd met Pieternella van Berkel.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1901 te Maasland (Midden Delftland) ZH/NLD, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Noordam  1902-1980 
  2. PLeuntje Noordam  1903-1904
  3. Machiel Noordam  1904-1905
  4. Pieternella Noordam  1907-1988
  5. Bruina Noordam  1908-1974
  6. Jannetje Noordam  1908-1983
  7. Magchiel Noordam  1913-1963 
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bruin Noordam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bruin Noordam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bruin Noordam


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 februari 1878 lag rond de 1,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 19 september 1901 lag tussen 3,8 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (63%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
      • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • De temperatuur op 7 oktober 1961 lag tussen 8,9 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In België stort een Boeing 707 neer. 73 mensen komen om, waaronder het kunstschaatsteam van de Verenigde Staten.
      • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
      • 25 april » De Amerikaan Jack Kilby (Texas Instruments) krijgt octrooi op de geïntegreerde schakeling oftewel de ic-chip.
      • 9 mei » Koningin Juliana stelt de Gerbrandytoren in gebruik; deze toren in IJsselstein is beter bekend als de zender Lopik.
      • 2 december » In een radiotoespraak verklaart de Cubaanse leider Fidel Castro dat hij een Marxistisch-Leninist is en dat Cuba communistisch zal worden.
      • 9 december » In Israël wordt Adolf Eichmann schuldig bevonden aan oorlogsmisdaden tegen Joden in de Tweede Wereldoorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Noordam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noordam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noordam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noordam (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Noordam, "Stamboom familie Noordam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noordam/I559.php : benaderd 23 februari 2026), "Bruin Noordam (1878-1961)".