Stamboom Nolet » Florentius Guilelmus Koppelrath (1913-1998)

Persoonlijke gegevens Florentius Guilelmus Koppelrath 


Gezin van Florentius Guilelmus Koppelrath

Hij is getrouwd met Geertuida Elisabeth Smits.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1949 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Florentius Guilelmus Koppelrath?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Florentius Guilelmus Koppelrath

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Florentius Guilelmus Koppelrath

Voorouders (en nakomelingen) van Florentius Guilelmus Koppelrath


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1913 lag tussen 0,7 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 3,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
      • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
      • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
    • De temperatuur op 4 oktober 1949 lag tussen 6,2 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
      • 11 mei » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties verleent met resolutie 273 het lidmaatschap van de VN aan Israël.
      • 11 mei » Siam verandert zijn naam in Thailand.
      • 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
      • 26 juni » Belgische vrouwen stemmen voor de eerste maal bij de parlementsverkiezingen.
      • 4 december » Voetbalclub Millonarios wint de Colombiaanse landstitel door Deportivo Cali in het tweede finaleduel met 3-2 te verslaan, onder meer door een treffer van Alfredo di Stefano.
    • De temperatuur op 16 januari 1998 lag tussen 5,2 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 25 april » Zwitser Rolf Järmann wint de 33ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 19 juli » In Tel Aviv verbetert atleet Patrick van Balkom het tien jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Achmed de Kom (10,25 seconden) met een tijd van 10,23 seconden.
      • 23 juli » Puntland, in het noordoosten van Somalië, verklaart tijdelijk onafhankelijk te zijn totdat het Oost-Afrikaanse land weer stabiel is en een centrale overheid heeft.
      • 17 augustus » In het Disneyland Park te Parijs wordt de attractie Captain EO gesloten.
      • 11 september » Het rapport van de Amerikaanse onafhankelijke aanklager Kenneth Starr over de Lewinsky-affaire meldt dat president Clinton zich schuldig heeft gemaakt aan meineed, beïnvloeding van getuigen, tegenwerking van gerechtelijk onderzoek en misbruik van zijn macht.
      • 3 oktober » Zaligverklaring van kardinaal Alojzije Stepinac (1898-1960) in Marija Bistrica (Kroatië) door paus Johannes Paulus II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koppelrath


    De publicatie Stamboom Nolet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. Nolet, "Stamboom Nolet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nolet/I2172.php : benaderd 1 januari 2026), "Florentius Guilelmus Koppelrath (1913-1998)".