Stamboom Nolet » Johanna Maria (Johanna Maria van) van Nieuwenhuijze (1876-1930)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria (Johanna Maria van) van Nieuwenhuijze 

  • Roepnaam Johanna Maria van.
  • Zij is geboren in het jaar 1876 in Sint Maartensdijk.
  • Zij is overleden op 17 december 1930, zij was toen 54 jaar oud.
    Overlijden Johanna Maria van Nieuwenhuijze, 17-12-1930
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 48
    Aktedatum: 1930
    Gemeente: Yerseke
    Overlijdensdatum: 17-12-1930
    Overlijdensplaats: Yerseke
    Overledene: Johanna Maria van Nieuwenhuijze
    Geboorteplaats: Sint Maartensdijk
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Gehuwd
    Leeftijd: 54 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner: Adriaan Nolet
    Vader: an van Nieuwenhuize
    Beroep: Zonder
    Moeder: Adriana Kok
    Toegangsnummer: 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer: YER-O-1930
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 oktober 2023.

Gezin van Johanna Maria (Johanna Maria van) van Nieuwenhuijze

Zij is getrouwd met Adriaan Nolet.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1907 te Yerseke, Zeeland, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.

Ingeschreven in Yerseke op 15.11.1907

Kind(eren):

  1. Marie Jozina Nolet  1909-2010
  2. Jeanne Marie Nolet  1913-1997

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria (Johanna Maria van) van Nieuwenhuijze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van Nieuwenhuijze

Johanna Maria van Nieuwenhuijze
1876-1930

1907

Adriaan Nolet
1871-1960


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1907 lag tussen 5,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 5,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
  • De temperatuur op 17 december 1930 lag tussen -0,5 °C en 2,1 °C en was gemiddeld 1,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Nieuwenhuijze


De publicatie Stamboom Nolet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. Nolet, "Stamboom Nolet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nolet/I1571.php : benaderd 1 januari 2026), "Johanna Maria (Johanna Maria van) van Nieuwenhuijze (1876-1930)".