Stamboom Noffels » Christina Vanmeenen (1632-????)

Persoonlijke gegevens Christina Vanmeenen 

  • Ze werd gedoopt in het jaar 1632.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 februari 2021.

Gezin van Christina Vanmeenen

Zij is getrouwd met Jacobus Kint (Kints).

Zij zijn getrouwd op 28 april 1651 te Zwevegem (België-West-Vlaanderen).


Kind(eren):

  1. Petrus Kint  1660-1738 
  2. Philippus Kint  1670-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Vanmeenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Vanmeenen

Christina Vanmeenen
1632-????

1651
Petrus Kint
1660-1738

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.

Over de familienaam Vanmeenen


De publicatie Stamboom Noffels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bernard Noffels, "Stamboom Noffels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noffels/I3335.php : benaderd 23 januari 2026), "Christina Vanmeenen (1632-????)".