Stamboom Noest, Krabbendam, Koster » Christina Noest (1893-1932)

Persoonlijke gegevens Christina Noest 


Gezin van Christina Noest

Zij is getrouwd met Gerrit Piet.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1924 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis Piet  1926-1973


Notities over Christina Noest

Gerrit Piet, geboren 16-10-1889, beroep korenmolenaar, overleden 3-12-1964, getrouwd te Leiderdorp met Christina Noest 3-3-1892, kinderen:

1 levenloze e naamloze zoon, 2 Cornelis en 3 levenloze dochter.

- Christina Piet-Noest overleed een week na de geboorte van haar levenloze dochter in 1932 op 40 jarig leeftijd. Zoon Cornelis werd door zijn tantes in de molen opgevoed.

-Gerrit Piet staat op de oude film: Noeste Werkers, gemaakt in de jaren 1931-1933 welke onderin de molen op video werd vertoond en later ook in het bezoekerscentrum (serre) samen met de film “world’s most extreem homes” uit 2005.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Noest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Noest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Christina Noest

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Noest


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Christina Noest



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 juni 1924 lag tussen 9,3 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
      • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
      • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • De temperatuur op 21 januari 1932 lag tussen -4,0 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -2,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
      • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
      • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Noest

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noest.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noest.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noest (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. Nolet, "Stamboom Noest, Krabbendam, Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noest/I860.php : benaderd 22 februari 2026), "Christina Noest (1893-1932)".