Stamboom Noest, Krabbendam, Koster » Johanna Noest (1901-)

Persoonlijke gegevens Johanna Noest 

  • Zij is geboren in het jaar 1901.
  • Ze werd gedoopt op 29 januari 1901 in Leiden, Zuid-Holland, Nederland.
    Plaats Leiden
    Datum 26-04-1898
    Kind Elisabeth Noest
    Plaats geboorte Leiden
    Datum geboorte 26-04-1898
    Woonplaats kind Leiden
    Vader Jacobus Petrus Noest
    Beroep fabrieksarbeider
    Moeder Geertrui Zierikzee
    Archiefnr 0516
    Inventarisnummer 4763
    Aktenummer 569
    Inventaris beginjaar 1898
    Inventaris eindjaar 1898
    Aktejaar 1898
  • Een kind van Jacobus Petrus Noest en Geertrui Zierikzee
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 november 2013.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Johanna Noest

Zij is getrouwd met Arie Springer.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1925 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Noest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Noest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Noest


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna Noest



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 januari 1901 lag tussen -3,4 °C en 2,8 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (8%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 4 februari 1925 lag tussen 2,0 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
      • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
      • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
      • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
      • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.

    Over de familienaam Noest

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noest.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noest.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noest (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T. Nolet, "Stamboom Noest, Krabbendam, Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noest/I198.php : benaderd 9 januari 2026), "Johanna Noest (1901-)".