Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 maart 2019.
Gezin van Hendrik van Hattem (Hendrik van Hattem de) de Jonge
Notities over Hendrik van Hattem (Hendrik van Hattem de) de Jonge
Hendrik van Hattem de Jonge, zn. van Hendrik van Hattem de Oude (IIIa), vermeld vanaf 1504/5, tussen 1509 en 1515 herhaaldelijk in verband met vechtpartijen beboet, ontving op 5-2-1526 een officiedienst en altaar in de kerk te Maurik van zijn vader (die door diens vader gefondeerd was
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: T. Nolet, "Stamboom Noest, Krabbendam, Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noest/I1882.php : benaderd 12 januari 2026), "Hendrik van Hattem (Hendrik van Hattem de) de Jonge".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.