Stamboom Nijborg » Roelie Biemold (1933-2018)

Persoonlijke gegevens Roelie Biemold 


Gezin van Roelie Biemold

Zij is getrouwd met Geert Nijborg.

Zij zijn getrouwd op 12 maart 1953 te Assen, Assen, Drenthe, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arend Nijborg  1953-1972
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelie Biemold?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Roelie Biemold

Voorouders (en nakomelingen) van Roelie Biemold

Roelie Biemold
1933-2018

1953

Geert Nijborg
1931-1964

Geert Nijborg

Arend Nijborg
1953-1972

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. overlijdensadvertentie

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 september 1933 lag tussen 9,5 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
    • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
    • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 12 maart 1953 lag tussen -0,7 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Portugese kolonisten richten op Sao Tomé een bloedbad aan onder de Afrikaanse bevolking.
    • 25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
    • 29 april » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Denemarken tot Bisdom Kopenhagen.
    • 8 september » Encycliek Fulgens Corona waarin paus Pius XII een Mariajaar afkondigt van december 1953 tot december 1954 tot viering van het eeuwfeest van het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria.
    • 9 oktober » Opening van de Lijnbaan in Rotterdam, de eerste autovrije winkelstraat van Nederland.
    • 9 november » Cambodja wordt onafhankelijk van Frankrijk.
  • De temperatuur op 6 juni 2018 lag tussen 11,5 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (86%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 14 april » Amerikaans advocaat en Lgbt-activist David Buckel (60) steekt zichzelf in brand uit protest tegen de klimaatverandering.
    • 7 juli » Attractiepark Toverland in het Nederlandse Sevenum opent twee nieuwe themagebieden tezamen met de attracties Fēnix en Merlin's Quest.
    • 10 juli » In Thailand worden de laatste kinderen van een lokaal voetbalelftal en hun trainer gered uit de ondergelopen grot Tham Luang. Ze zaten daar sinds 23 juni vast.
    • 24 juli » In Griekenland is de noodtoestand uitgeroepen. Bij bosbranden zijn 76 doden te betreuren en vele gewonden en vermisten.
    • 16 september » Jeffrey Herlings is in Assen wereldkampioen geworden in de MXGP klasse motorcrossen.
    • 5 december » Anderhalf miljoen kijkers voor Sint & Paul pakken uit!. Bij Paul de Leeuw kwamen de huidige Sint (Hans Kesting) en de voormalige Sint (Bram van der Vlugt) tegelijkertijd op het podium.
  • De temperatuur op 11 juni 2018 lag tussen 10,1 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (77%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 4 april » Voor het eerst rijdt er een trein (Eurostar) van Londen zonder overstappen naar Rotterdam en Amsterdam.
    • 14 april » Amerikaans advocaat en Lgbt-activist David Buckel (60) steekt zichzelf in brand uit protest tegen de klimaatverandering.
    • 22 april » Feyenoord wint voor de 13e maal de KNVB beker door in de finale AZ te verslaan. Het is de 100e KNVB Beker, daarom is die deze keer van goud.
    • 19 mei » Prins Harry treedt in het huwelijk met de Amerikaanse actrice Meghan Markle.
    • 10 juni » Rafael Nadal wint voor de elfde keer Roland Garros.
    • 12 juli » Femke Halsema is geïnstalleerd als nieuwe burgemeester van Amsterdam. Zij is de eerste vrouwelijke burgemeester van de hoofdstad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Biemold

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biemold.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biemold.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biemold (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Nijborg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dick Nijborg, "Stamboom Nijborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nijborg/I407.php : benaderd 5 januari 2026), "Roelie Biemold (1933-2018)".