De temperatuur op 3 februari 1923 lag tussen 6,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
Dag van overlijden 10 oktober 2003
De temperatuur op 10 oktober 2003 lag tussen 7,6 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
1 januari » Het Belgisch Staatsblad verschijnt enkel nog elektronisch en niet meer in gedrukte versie.
25 maart » In de Golfoorlog wordt de stad Umm Qasr door de Britten ingenomen.
21 april » De hockeysters van HC Rotterdam winnen op eigen terrein de Europacup II door in de finale het Russische Sintez Dzerjinsk met 5-2 te verslaan. In Spanje winnen de mannen van Amsterdam eveneens de Europacup II, ten koste van het Duitse Der Club an der Alster.
17 mei » Oprichting van de Rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Kazachstan met het Aartsbisdom Astana en de bisdommen Almaty en Karaganda.
20 september » Veronica keert terug op televisie onder SBS Broadcasting BV.
28 september » In een koeltoren van de Amercentrale te Geertruidenberg stort een steiger in, waarbij 5 mannen omkomen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hendrik Jan Niezen, "Stamboom Niezen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-niezen/I897.php : benaderd 17 februari 2026), "Marten Geertsma (1923-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.