Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst » Piet G. van van Nieuwmegen (1907-)

Persoonlijke gegevens Piet G. van van Nieuwmegen 


Gezin van Piet G. van van Nieuwmegen

Hij is getrouwd met Johanna Geertruida Maria Keune.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1941 te Sloterdijk, hij was toen 34 jaar oud.

Bron: Delpher Algemeen Handelsblad 21-11-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Piet G. van van Nieuwmegen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1907 lag tussen 5,1 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Alfred Kastler, Frans natuurkundige en Nobelprijswinnaar († 1984)
  • 1903 » Bing Crosby, Amerikaans zanger en acteur († 1977)
  • 1906 » Mary Astor, Amerikaans actrice († 1987)
  • 1906 » René Huyghe, Frans conservator, kunstpsycholoog en estheticus († 1997)
  • 1910 » Adriaan van Hees, Nederlands acteur en NSB'er († 1976)
  • 1914 » Asger Jorn, Deens schrijver en schilder († 1973)

Over de familienaam Van Nieuwmegen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Nieuwenhuizen, "Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhuizen-van-ginkel-de-kruijf-grootendorst/I506622.php : benaderd 11 mei 2025), "Piet G. van van Nieuwmegen (1907-)".