Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst » Hendrika Cornelia Alida de Jong (1912-)

Persoonlijke gegevens Hendrika Cornelia Alida de Jong 


Gezin van Hendrika Cornelia Alida de Jong

Zij is getrouwd met Gerardus Wilhelmus den Drijver.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1931 te Amsterdam, zij was toen 19 jaar oud.

https://hdl.handle.net/21.12102/1A42C760D12E4306AFBC686CFDD716DE

Het echtpaar is op 11 december 1951 gescheiden.

https://hdl.handle.net/21.12102/1A42C760D12E4306AFBC686CFDD716DE

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Cornelia Alida de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Cornelia Alida de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Cornelia Alida de Jong

Hendrika Cornelia Alida de Jong
1912-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1931 lag tussen 5,3 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.

Over de familienaam De Jong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Nieuwenhuizen, "Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhuizen-van-ginkel-de-kruijf-grootendorst/I505746.php : benaderd 5 augustus 2025), "Hendrika Cornelia Alida de Jong (1912-)".