Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst » Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver (1896-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver 


Gezin van Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver

Zij is getrouwd met Hendrik Lodewijk George de Moor.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1919 te Amsterdam, zij was toen 23 jaar oud.

https://hdl.handle.net/21.12102/6A8ECD72F5364ED0ABA7503B40176E0A

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver

Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver
1896-????

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 mei 1919 lag tussen 4,6 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
      • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
      • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
      • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.

    Over de familienaam Den Drijver


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Nieuwenhuizen, "Stamboom Nieuwenhuizen-Van Ginkel en De Kruijf-Grootendorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhuizen-van-ginkel-de-kruijf-grootendorst/I505743.php : benaderd 14 mei 2025), "Johanna Aleida Rolina Geertruida den Drijver (1896-????)".