Stamboom Neijsen » Jan Hendriksen Korst (????-1751)

Persoonlijke gegevens Jan Hendriksen Korst 

  • Hij is overleden op 15 maart 1751 in Ankeveen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 april 2020.

Gezin van Jan Hendriksen Korst

(1) Hij is getrouwd met Lijsbeth Cornelisse Croon.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1698 te Ankeveen.


Kind(eren):

  1. Hendrik Jansz Kors  ????-1772 
  2. Marretje Jans Kors  ????-1779 


(2) Hij is getrouwd met Jannetje Cornelisse van Bloemendaal.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1709 te Ankeveen.


Notities over Jan Hendriksen Korst

* Op de doopakte van Jan Hendriksz Kors (kleinzoon van deze Jan Hendriksen Korst) wordt Marretje Jansz Kors, huisvrouw van Kornelis Snel als peet vermeld. Dit doet vermoeden dat deze Marretje Jansz Kors een zus van Hendrik Jansz Kors is. Zij worden beide niet in de doopboeken van Ankeveen vermeld, dus het is discutabel of deze Jan Hendriksen Korst de vader is. Daar staat tegenover dat er na zijn huwelijk in 1698 te Ankeveen helemaal geen kinderen vermeld worden in de doopboeken van Ankeveen, dus de kan bestaat dat Hendrik en Marretje elders zijn geboren.

* Hendrik en Marrtje zijn niet in Nederhorst den berg geboren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendriksen Korst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendriksen Korst

Jan Hendriksen Korst
????-1751

(1) 1698
(2) 1709

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Over de familienaam Korst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Korst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Korst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Korst (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Neijsen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tom Neijsen, "Stamboom Neijsen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-neijsen/I175.php : benaderd 28 januari 2026), "Jan Hendriksen Korst (????-1751)".