Stamboom Nefkens » Frederik Johannes Josephus Becht (1913-1977)

Persoonlijke gegevens Frederik Johannes Josephus Becht 

  • Hij is geboren op 7 augustus 1913 in Bergen op Zoom.Bron 1
    Geboorteregister 1913
    Bron: burgerlijke standregister
    Soort registratie: geboorteakte
    Aktedatum: 07-08-1913
    Plaats: Bergen op Zoom
    Kind Frederik Johannes Josephuc Becht geboren op 07-08-1913 te Bergen op Zoom
    Vader Jacobus Christianus Becht (metaaldraaier) 28 jaar oud
    Moeder Lucia Maria Hugens
    Bronvermelding
    Geboorteregister 1913, archiefnummer boz - 0029, Burgerlijke Stand Bergen op Zoom, inventarisnummer 103, aktenummer 309
    Gemeente: Bergen op Zoom
    Periode: 1913
    (Archief West-Brabant)
    Tijdstip: 07:30:00
  • Registratie van geboorte op 7 augustus 1913.Bron 1
  • Hij is overleden op 7 maart 1977 in Laren, hij was toen 63 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 april 2018.

Gezin van Frederik Johannes Josephus Becht

Hij is getrouwd met Gerarda Johanna Maria Rutten.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1939 te Utrecht, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Frederik Johannes Josephus Becht

Bevolkingsregister 1900-1920, deel 2 B 72
Bron: bevolkingsregister
Soort registratie: inschrijving
Geregistreerde Frederik Johannes Josephus Becht geboren op 07-08-1913 te Bergen op Zoom
Diversen: 02-04-1917 vertrokken naar Rotterdam
Bronvermelding
Bevolkingsregister 1900-1920, deel 2 B, archiefnummer boz - 0032, Bevolkingsadministratie Bergen op Zoom, inventarisnummer 155, blad 72
Gemeente: Bergen op Zoom
Periode: 1900-1920
(Archief West-Brabant)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Johannes Josephus Becht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Johannes Josephus Becht

Frederik Johannes Josephus Becht
1913-1977

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bergen op Zoom, Geboorteakte, Aktenummer 309, Datum geboorte 07-08-1913, Datum akte 07-08-1913

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 augustus 1913 lag tussen 4,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
  • De temperatuur op 7 maart 1977 lag tussen 5,1 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (53%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Apple Inc. wordt een officieel geregistreerde bedrijfsvorm. Dit voor meer zekerheid en veiligheid.
    • 22 maart » Het kabinet-Den Uyl valt.
    • 30 juni » De Oost-Afrikaanse Gemeenschap, een samenwerkingsverband van Tanzania, Oeganda en Kenia, wordt ontbonden. De gemeenschap was al sinds de staatsgreep van Idi Amin in Oeganda, waarmee Tanzania zich nooit heeft kunnen verzoenen, in de versukkeling geraakt.
    • 13 juli » Een grote brand in vijf opslagloodsen met boter en vlees zorgt in Elst voor vettige rookwolken en veel stankoverlast.
    • 13 juli » Somalië verklaart de oorlog aan Ethiopië, het begin van de Ogaden-oorlog.
    • 31 augustus » Het Nederlands voetbalelftal verslaat IJsland met 4-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Ruud Geels scoort tweemaal in Nijmegen. Doelman Jan van Beveren speelt zijn 32e en laatste interland voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Becht

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Becht.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Becht.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Becht (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Nefkens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Nefkens, "Stamboom Nefkens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nefkens/I3581.php : benaderd 3 februari 2026), "Frederik Johannes Josephus Becht (1913-1977)".