Stamboom Nefkens » Maria Theresia "Riet" ten Barge (1933-2016)

Persoonlijke gegevens Maria Theresia "Riet" ten Barge 


Gezin van Maria Theresia "Riet" ten Barge

Zij is getrouwd met Joseph Franciscus Johanna Nefkens.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1959 te Eibergen, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theresia "Riet" ten Barge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theresia ten Barge


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensadvertentie

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1933 lag tussen 9,6 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 8,2 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
    • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
    • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
  • De temperatuur op 20 juni 1959 lag tussen 7,3 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 15,7 uur zonneschijn (94%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Cubaanse president Fulgencio Batista wordt afgezet door Fidel Castro.
    • 3 februari » Buddy Holly, Ritchie Valens en The Big Bopper komen om bij een vliegtuigongeluk. Deze dag wordt bekend als "The day the music died" (De dag waarop de muziek stierf).
    • 10 februari » Prinses Wilhelmina publiceert haar autobiografie 'Eenzaam, maar niet alleen'.
    • 9 maart » Barbie, modepop van Mattel, wordt geïntroduceerd.
    • 5 april » Eerste uitzending van het programma Sport in Beeld op de Nederlandse televisie, de voorloper van Studio Sport.
    • 22 november » Wim Kras maakt voor FC Volendam zijn debuut in een thuiswedstrijd tegen Ajax. Met 15 jaar en 290 dagen is hij de jongste speler in de Eredivisie ooit.
  • De temperatuur op 3 januari 2016 lag tussen 5,2 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 11,2 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (25%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 21 januari » De 91-jarige Charles Aznavour geeft één van zijn laatste concerten van zijn leven. De Heineken Music Hall is uitverkocht.
    • 23 februari » Bij Lage Veld nabij Dalfsen botst een trein tegen een hoogwerker. De machinist (49 jaar) komt om het leven, 6 gewonden en de ravage is groot.
    • 18 mei » FC Twente wordt door de KNVB teruggezet naar de Eerste Divisie.
    • 18 september » Bij een bomaanslag op een legerkonvooi in Mogadishu worden acht militairen gedood, onder wie een Somalische generaal.
    • 8 november » Donald Trump wint de Amerikaanse presidentsverkiezingen.
    • 28 november » 76 mensen komen om bij een vliegtuigongeval met LaMia Airlines-vlucht 2933, waaronder een groot deel van het Braziliaanse voetbalelftal Chapecoense dat op weg was om de finale te spelen van de Copa Sudamericana 2016 tegen de Colombiaanse club Atlético Nacional uit Medellín.
  • De temperatuur op 8 januari 2016 lag tussen 1,4 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (74%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De spanning in Venezuela loopt verder op als president Nicolás Maduro de economische noodtoestand uitroept en besluit per decreet te regeren.
    • 16 april » De Europese Unie bereikt een akkoord met Ghana over het indammen van migratiestromen.
    • 22 mei » Heracles Almelo wint in de play-offs van FC Utrecht en plaatst zich voor het eerst in de clubhistorie voor Europees voetbal.
    • 30 mei » De Tsjadische oud-dictator Hissène Habré wordt in Senegal tot levenslang veroordeeld wegens genocide, martelingen en andere misdaden tegen de menselijkheid.
    • 5 augustus » De Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro gaan van start.
    • 12 december » Markku Kanerva wordt benoemd tot bondscoach van het Fins voetbalelftal, nadat de Finse bond zich heeft ontdaan van de Zweedse hoofdcoach Hans Backe onder wiens leiding de ploeg geen enkele wedstrijd wist te winnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ten Barge


De publicatie Stamboom Nefkens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Nefkens, "Stamboom Nefkens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nefkens/I1511.php : benaderd 6 maart 2026), "Maria Theresia "Riet" ten Barge (1933-2016)".