Stamboom Neesman » Jeltje Klazes Hernam

Persoonlijke gegevens Jeltje Klazes Hernam 


    Gezin van Jeltje Klazes Hernam

    Zij is getrouwd met Jan Folkerts de Groot.

    Zij zijn getrouwd op 13 mei 1861 te Baarderadeel.Bron 1


    Kind(eren):

    1. Folkert de Groot  1862-????
    2. Klaas de Groot  1865-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeltje Klazes Hernam?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jeltje Klazes Hernam

    Jeltje Klazes Hernam

    1861

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1861 lag rond de 12,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
      • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
      • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
      • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
      • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).

    Over de familienaam Hernam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hernam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hernam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hernam (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Neesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eva Konter-Neesman, "Stamboom Neesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-neesman/I431.php : benaderd 21 januari 2026), "Jeltje Klazes Hernam".