Stamboom Neering uit Dordrecht » Geertje Renden (1783-1863)

Persoonlijke gegevens Geertje Renden 


Gezin van Geertje Renden

Zij is getrouwd met Jan Vegersteen,.

Toestemming voor het huwelijk is 15 januari 1808 verkregen te Amsterdam.


Kind(eren):

  1. Johanna Vegersteen,  1808-1810
  2. Andries Vegersteen,  1810-1815
  3. Rijndert Vegersteen,  1811-1878 
  4. Jan Vegersteen,  1819-1885 


Notities over Geertje Renden

Kommenijwinkelierster 1817
Winkelierster 1838-1863

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Renden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Renden

Geertje Renden
1783-1863



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1783 lag rond de 0,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
    • 5 februari » Aardbeving in de omgeving van Monteleone in Italië om 7 uur ’s avonds, met 26.750 doden
    • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
    • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
    • 3 september » De Vrede van Parijs wordt getekend, dit betekent het einde van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 23 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Zweden.
    • 21 november » In Frankrijk vindt de eerste bemande luchtballonvaart plaats .
  • De temperatuur op 9 april 1863 lag rond de 13,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Renden

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Renden.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Renden.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Renden (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Neering, "Stamboom Neering uit Dordrecht", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-neering/I315.php : benaderd 23 februari 2026), "Geertje Renden (1783-1863)".