Stamboom Neefs » Adrianus van Clevenberge

Persoonlijke gegevens Adrianus van Clevenberge 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 december 2011.

Gezin van Adrianus van Clevenberge

Hij is getrouwd met Maria Helena Loots (Leuts).

Ze zijn in de kerk getrouwd op 21 september 1729 te Sint Pieter, Turnhout.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van Clevenberge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus van Clevenberge


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Clevenberge


De publicatie Stamboom Neefs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Neefs, "Stamboom Neefs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-neefs/I2861.php : benaderd 14 januari 2026), "Adrianus van Clevenberge".