De temperatuur op 5 juli 1932 lag tussen 14,5 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
Dag van overlijden 3 november 2014
De temperatuur op 3 november 2014 lag tussen 9,4 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 januari » Het verbod om alcoholische dranken te verkopen of te schenken aan jongeren in Nederland (vastgelegd in de Drank- en Horecawet) is verhoogd van 16 tot 18 jaar.
1 februari » Bombardementen van de Syrische luchtmacht in de Noord-Syrische stad Aleppo kosten volgens het Syrische Observatorium voor de Mensenrechten aan ten minste 85 mensen het leven.
11 april » Het bisdom Roermond erkent dat bisschop Joannes Gijsen (1932-2013) zich heeft schuldig gemaakt aan seksueel misbruik van minderjarigen.
25 mei » Malavath Purna bereikt als jongste vrouw en jongste Indiër ooit de top van de Mount Everest.
26 juni » De laatste verdachte in de schilderijenroof uit de Kunsthal Rotterdam wordt uitgeleverd aan Roemenië om daar te worden berecht.
30 juni » Opening van het National Stadium, een multidunctioneel stadion in Kallang, een wijk in de Central Region van Singapore.
Dag van begraven 8 november 2014
De temperatuur op 8 november 2014 lag tussen 8,1 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (87%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 januari » Na zeven jaar worden de tijdelijke beperkingen aangaande het vrije verkeer van werknemers binnen de EU opgeheven voor Roemenen en Bulgaren.
30 maart » De Noord-Atlantische Raad benoemt Jens Stoltenberg tot nieuwe secretaris-generaal van de NAVO en opvolger van Anders Rasmussen.
20 april » In Rotterdam verovert PEC Zwolle voor de eerste keer de KNVB beker door met 5-1 Ajax te verslaan.
12 augustus » Paus Franciscus verheft de Heilige Calixtuskerk in Groenlo tot basilica minor.
30 augustus » Het leger in Lesotho ontwapent twee politiebureaus "in een poging het land veilig te houden" na eerdere berichten over een staatsgreep.
28 december » Indonesia AirAsia-vlucht 8501, een Airbus A320 van de Indonesische luchtvaartmaatschappij Indonesia AirAsia met aan boord 155 passagiers en zeven bemanningsleden, verdwijnt van de radar boven de Javazee. Voor de kust van Borneo worden twee dagen later wrakstukken en vervolgens ook lichamen gevonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ad Murck, "Stamboom Murck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-murck/I6004.php : benaderd 2 januari 2026), "Franciscus Coenradus "Frans" Hengst (1932-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.