Stamboom van de familie Mur » Gijsbertus Bernardus Wammes (1894-1963)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Bernardus Wammes 


Gezin van Gijsbertus Bernardus Wammes

Hij is getrouwd met Elisabeth Gerarda van Dord.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1918 te Culemborg, Gelderland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 4

BS Huwelijk, Gelders Archief, Archief 0207A, Registratienummer 9045.06, Aktenummer 1

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Bernardus Wammes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertus Bernardus Wammes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Gijsbertus Bernardus Wammes

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus Bernardus Wammes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/118248946
    2. (Niet openbaar)
    3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/117340789
    4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/22173119

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 februari 1894 lag rond de -0,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 23 januari 1918 lag tussen 7,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
      • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
      • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
    • De temperatuur op 9 april 1963 lag tussen 7,8 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 17 februari » In Graft treden Ard Schenk en Kees Verkerk voor het eerst tegen elkaar in het strijdperk.
      • 17 maart » Op het Indonesische eiland Bali komt een vulkaan tot uitbarsting wat bijna 2000 Balinezen het leven kost.
      • 24 juni » Demonstratie van de eerste videorecorder, in de studio's van de BBC.
      • 9 oktober » Door een rotsverschuiving op de Italiaanse berg Monte Toc stort een grote hoeveelheid gesteente in een stuwmeer, waardoor een grote vloedgolf het Noord-Italiaanse dorp Longarone volledig verwoest. Ongeveer tweeduizend mensen komen om.
      • 4 december » Paus Paulus VI sluit in Rome de tweede zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
      • 26 december » Eerste Amerikaanse single van The Beatles, I Want to Hold Your Hand/I saw her standing there, wordt uitgebracht.

    Over de familienaam Wammes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wammes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wammes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wammes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Mur, "Stamboom van de familie Mur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mur/I1070731207.php : benaderd 5 februari 2026), "Gijsbertus Bernardus Wammes (1894-1963)".