Stamboom van de familie Mur » Hermina Elselina Jacobs

Persoonlijke gegevens Hermina Elselina Jacobs 


    Gezin van Hermina Elselina Jacobs

    Zij is getrouwd met Jan Joseph Jonker.

    Zij zijn getrouwdBron 1


    Kind(eren):

    1. Maria Antonia Jonker  1895-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermina Elselina Jacobs?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Hermina Elselina Jacobs

    Hermina Elselina Jacobs



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Jacobs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Mur, "Stamboom van de familie Mur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mur/I1070725970.php : benaderd 1 februari 2026), "Hermina Elselina Jacobs".