Stamboom van de familie Mur » Cornelis Uijtewaal (± 1720-1789)

Persoonlijke gegevens Cornelis Uijtewaal 


Gezin van Cornelis Uijtewaal

(1) Hij is getrouwd met Geertruij Bennekom.

Zij zijn getrouwdBron 2


(2) Hij is getrouwd met Aartje Janse Goes.

Toestemming voor het huwelijk is 9 september 1758 verkregen te Schalkwijk, Utrecht, Nederland.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1758 te Schalkwijk, Utrecht, Nederland.Bron 3

DTB Trouwen, Het Utrechts Archief, Archief DTB_RHC_ZO-Utrecht_64, Registratienummer 818, Pagina 275\276 - 277

Kind(eren):

  1. Jan Uijtewaal  1758-1834 
  2. Geertruij Uijtewaal  1760-????
  3. Anthonius Uijtewaal  1761-????
  4. Cornelia Uijtewaal  1763-????
  5. Cornelia Uijtewaal  1765-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Uijtewaal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Uijtewaal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Uijtewaal


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. www.uijtewaal.info/ (vervallen)
    2. huwelijksakte met Aertje Goes
    3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/49878025

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juli 1789 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten zuiden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
      • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
      • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
      • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
      • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.
      • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika

    Over de familienaam Uijtewaal


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Mur, "Stamboom van de familie Mur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mur/I1070723766.php : benaderd 31 januari 2026), "Cornelis Uijtewaal (± 1720-1789)".