Stamboom van de familie Mur » Heinrich Wilhelm Schröder (1911-)

Persoonlijke gegevens Heinrich Wilhelm Schröder 

  • Hij is geboren in het jaar 1911 in Berlijn, Berlijn, Duitsland.
  • Beroepen:
  • Een kind van Anna Schröder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 april 2025.

Gezin van Heinrich Wilhelm Schröder

Hij is getrouwd met Hendrika Johanna Gerard Linnebank.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1937 te De Bilt, Utrecht, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2

BS Huwelijk, Het Utrechts Archief, Archief 463, Registratienummer 593-05 Aktenummer 38

Kind(eren):

  1. Hans Schröder  1939-2025
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 19 mei 1948 te De Bilt, Utrecht, Nederland.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heinrich Wilhelm Schröder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heinrich Wilhelm Schröder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Heinrich Wilhelm Schröder

Heinrich Wilhelm Schröder
1911-????

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. WieWasWie, huw. akte (als getuige)
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/47756967
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1937 lag tussen 8,8 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.

Over de familienaam Schröder


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo Mur, "Stamboom van de familie Mur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mur/I1010071698.php : benaderd 26 januari 2026), "Heinrich Wilhelm Schröder (1911-)".