Stamboom van de familie Mur » Govert Mur (1877-1962)

Persoonlijke gegevens Govert Mur 


Gezin van Govert Mur

(1) Hij is getrouwd met Geertruida Cazant.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1911 te Achttienhoven, Utrecht, Nederland, hij was toen 33 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Jacob Mur  1912-1990 


(2) Hij is getrouwd met Helena Boelhouwer.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 5 juli 1944, hij was toen 66 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Govert Mur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Govert Mur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Govert Mur

Voorouders (en nakomelingen) van Govert Mur

Willem Mur
1802-1886
Govert Horst
1802-????
Jacob Mur
1844-1932
Geertje Horst
1847-1893

Govert Mur
1877-1962

(1) 1911
Jacob Mur
1912-1990
(2) 1944

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Govert Mur



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. Utrechts archief, toegangnr. 463, inv.nr. 486, akte 2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juli 1877 lag rond de 19,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
      • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
      • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • De temperatuur op 5 juli 1944 lag tussen 12,0 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
      • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
      • 30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
      • 12 december » Uitgeverij De Bezige Bij wordt opgericht.
    • De temperatuur op 16 januari 1962 lag tussen 3,4 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 10,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 16 april » De Nederlander Lambert van Heygen wordt benoemd tot bisschop van Doumé in Kameroen.
      • 22 mei » De telefooncentrale van Warffum wordt als laatste aangesloten op het Nederlandse geautomatiseerde net, waarmee Nederland na Zwitserland het tweede volledig automatisch bellende land werd.
      • 24 mei » De Mercury MA-7 wordt gelanceerd vanaf het Cape Canaveral Air Force Station.
      • 22 juni » Een Boeing 707 van Air France stort als gevolg van het slechte weer neer op Guadeloupe; 113 mensen komen om.
      • 5 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 2 december » Senator Mike Mansfield is, na een reis naar Vietnam die hij op verzoek van president John F. Kennedy maakte, de eerste Amerikaanse functionaris die een pessimistische verklaring aflegt over de voortgang van de Vietnamoorlog.
    • De temperatuur op 22 januari 1962 lag tussen 3,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Gerardus de Vet, Nederlands bisschop van Breda, door zijn voorganger Joseph Baeten in de kathedraal van Breda.
      • 30 mei » Begin van het WK voetbal in Chili.
      • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
      • 16 augustus » De Britse popgroep The Beatles vervangt drummer Pete Best door Ringo Starr.
      • 31 augustus » Trinidad en Tobago wordt onafhankelijk.
      • 21 september » Bisschopswijding van Jozef-Maria Heuschen, Belgisch hulpbisschop van Luik.

    Over de familienaam Mur

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mur.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mur.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mur (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Mur, "Stamboom van de familie Mur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mur/I1010071120.php : benaderd 4 februari 2026), "Govert Mur (1877-1962)".