Stamboom Munnik » Jantje Pruim (19-????)

Persoonlijke gegevens Jantje Pruim 

  • Zij is geboren op 9 april 2019.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (26 november 1943) lag boven de 90 jaar (1924).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Henny Kalsbeek) werd geboren (25-05-19).

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 januari 2009.

Gezin van Jantje Pruim

Waarschuwing Let op: Partner (Jan Kalsbeek) is 1896 jaar jonger.

Zij is getrouwd met Jan Kalsbeek.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1943.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Henny Kalsbeek  19-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Pruim?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Pruim

Jantje Pruim
19-????

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1943 lag tussen 0,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 1,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: 617 squadron van de Royal Air Force breekt met Operatie Chastise twee dammen in het Duitse Ruhrgebied.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.
    • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
    • 10 november » Onthoofding van de rooms-katholieke priesters Johannes Prassek (32), Eduard Müller (32) en Hermann Lange (31), en de Evangelisch-Lutherse pastor Karl Friedrich Stellbrink (49) in een gevangenis in Hamburg. Ze worden de Martelaren van Lübeck genoemd.
    • 13 december » Als wraak voor vermeende steun aan het verzet moordt een Duitse legereenheid de gehele mannelijke bevolking van het Griekse stadje Kalavryta uit.

Over de familienaam Pruim

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pruim.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pruim.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pruim (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Munnik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. Munnik, "Stamboom Munnik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-munnik/I688.php : benaderd 13 februari 2026), "Jantje Pruim (19-????)".