Stamboom Munneke » Willem Looze (1909-1996)

Persoonlijke gegevens Willem Looze 

  • Hij is geboren op 25 februari 1909 in Groningen (Gr).
  • Hij is overleden op 11 april 1996, hij was toen 87 jaar oud.
  • Hij is begraven in Groningen, Groningen, Nederland-Begraafplaats Selwerderhof.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 november 2016.

Gezin van Willem Looze

Hij is getrouwd met Fokje Munneke.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1933 te Groningen (Gr), hij was toen 24 jaar oud.


Notities over Willem Looze

Beroep: Magazijnbediende

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Looze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Willem Looze


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1909 lag tussen -4,5 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
  • De temperatuur op 11 april 1996 lag tussen 2,9 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 11,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Curaçao krijgt beperkt zelfbestuur.
    • 1 maart » De Nederlandse schaatsster Christine Aaftink verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,24 seconden) met een tijd van 40,14 seconden.
    • 13 juni » België schaft als laatste Europese land de doodstraf af.
    • 1 augustus » Amerika wint het eerste olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door China in de finale met 2-1 te verslaan.
    • 10 oktober » Marijke Djawalapersad wordt als eerste vrouw in de Surinaamse geschiedenis gekozen als voorzitter van het parlement. Zij volgt Jaggernath Lachmon op, die aftreedt uit teleurstelling over de nieuwe regering van NDP-president Wijdenbosch.
    • 20 oktober » Witte mars in Brussel na de arrestatie van Marc Dutroux.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Looze

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Looze.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Looze.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Looze (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Munneke is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelf Schrik, "Stamboom Munneke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-munneke/I320.php : benaderd 6 februari 2026), "Willem Looze (1909-1996)".