Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Teunis de Jong (1712-1777)

Persoonlijke gegevens Teunis de Jong 


Gezin van Teunis de Jong

Hij is getrouwd met Marijtje Roos.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1766 te Langeraar zh, hij was toen 54 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Marijtje de Jong  < 1774-1818 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis de Jong

Teunis de Jong
1712-1777

1766
Marijtje de Jong
< 1774-1818

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I7806.php : benaderd 5 februari 2026), "Teunis de Jong (1712-1777)".