Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Dijntje Teunisdr de Reus (????-1790)

Persoonlijke gegevens Dijntje Teunisdr de Reus 


Gezin van Dijntje Teunisdr de Reus

Zij is getrouwd met Jacob Jacobsz Klok.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1770 te Katwijk zh.


Kind(eren):

  1. Ariaantje Klok  1771-????
  2. Aagje Klok  < 1773-1854 
  3. Jacob Jacobsz Klok  < 1775-1818 
  4. Teunis Klok  < 1776-1856 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dijntje Teunisdr de Reus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dijntje Teunisdr de Reus

Dijntje Teunisdr de Reus
????-1790

1770
Aagje Klok
< 1773-1854
Teunis Klok
< 1776-1856

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I4254.php : benaderd 24 januari 2026), "Dijntje Teunisdr de Reus (????-1790)".