Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Cornelis van der Werf

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Werf 

Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 februari 2024.

Gezin van Cornelis van der Werf

Hij is getrouwd met Grietje Pothuijse.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Wijntje van der Werf  1788-1852 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Werf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Werf

Cornelis van der Werf
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. open arch, https://www.openarchieven.nl/arg:A767E0DC-756C-4C0D-8734-FFE71643C533

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I37182.php : benaderd 16 februari 2026), "Cornelis van der Werf".