Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Kornelis van den Band (1819-1882)

Persoonlijke gegevens Kornelis van den Band 

  • Hij is geboren in het jaar 1819.
  • Hij is overleden in het jaar 1882, hij was toen 63 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 september 2023.

Gezin van Kornelis van den Band

Hij had een relatie met Hendrika van der Giessen.


Kind(eren):

  1. Adriana van den Band  1865-1931 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kornelis van den Band?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kornelis van den Band

Kornelis van den Band
1819-1882



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I36071.php : benaderd 4 februari 2026), "Kornelis van den Band (1819-1882)".