Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Judith van den Oever (1905-1975)

Persoonlijke gegevens Judith van den Oever 


Gezin van Judith van den Oever

Zij is getrouwd met Cornelis Pronk.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1927 te Katwijk zh, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Pronk  1938-2002 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Judith van den Oever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Judith van den Oever

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Judith van den Oever

Judith van den Oever
1905-1975

1927
Willem Pronk
1938-2002

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Judith van den Oever



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I34776.php : benaderd 3 februari 2026), "Judith van den Oever (1905-1975)".