Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Engel de Groot (1868-1942)

Persoonlijke gegevens Engel de Groot 

  • Hij is geboren op 3 juli 1868 in Egmond aan Zee.
  • Hij is overleden op 9 oktober 1942 in Velsen nh, hij was toen 74 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 november 2023.

Gezin van Engel de Groot

Hij is getrouwd met Antje Boes.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1891 te Egmond aan Zee, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Engel de Groot  1904-1999

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engel de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Engel de Groot

Engel de Groot
1868-1942

1891

Antje Boes
1868-1939


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I34187.php : benaderd 17 januari 2026), "Engel de Groot (1868-1942)".