Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Mummolin van Neustrië en Soissons (530-566)

Persoonlijke gegevens Mummolin van Neustrië en Soissons 

  • Hij is geboren in het jaar 530.
  • Hij is overleden in het jaar 566, hij was toen 36 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 april 2019.

Gezin van Mummolin van Neustrië en Soissons

Hij is getrouwd met Palatina van Angouleme.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mummolin van Neustrië en Soissons?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mummolin van Neustrië en Soissons

Mummolin van Neustrië en Soissons
530-566



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I28293.php : benaderd 20 januari 2026), "Mummolin van Neustrië en Soissons (530-566)".