Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Catharijna de "Geet" Gith (1656-????)

Persoonlijke gegevens Catharijna de "Geet" Gith 


Gezin van Catharijna de "Geet" Gith

Zij is getrouwd met Pieter Clement.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1681 te Leiden zh.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharijna de "Geet" Gith?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharijna de "Geet" Gith

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharijna de "Geet" Gith

Catharijna de "Geet" Gith
1656-????

1681

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I25850.php : benaderd 19 februari 2026), "Catharijna de "Geet" Gith (1656-????)".