Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Jacoba van der Boon (1887-1971)

Persoonlijke gegevens Jacoba van der Boon 


Gezin van Jacoba van der Boon

Zij is getrouwd met Huig Klok.

Zij zijn getrouwd op 30 december 1909 te Katwijk zh, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis Klok  1912-1988 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van der Boon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba van der Boon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van der Boon

Maartje Dedel
1821-1878

Jacoba van der Boon
1887-1971

1909

Huig Klok
1885-1920

Cornelis Klok
1912-1988

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jacoba van der Boon



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I22534.php : benaderd 5 februari 2026), "Jacoba van der Boon (1887-1971)".