Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Dirkje van der Star (1813-1888)

Persoonlijke gegevens Dirkje van der Star 


Gezin van Dirkje van der Star

(1) Zij is getrouwd met Claas van Vliet.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1832 te Alkemade, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Ari Meijer.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1836 te Leiderdorp zh, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Marijtje Meijer  1838-????
  2. Klazina Meijer  1840-1905
  3. Johannes Meijer  1843-1914 
  4. Arie Meijer  1845-????
  5. Cornelia Meijer  1849-????


(3) Zij is getrouwd met Hendrik van der Ham.

Zij zijn getrouwd op 31 januari 1856 te Leiderdorp zh, zij was toen 43 jaar oud.


(4) Zij is getrouwd met Adrianus van der Werf.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1859 te Alkemade, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 46 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van der Star?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje van der Star

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van der Star

Maria Bunken
1788-1860

Dirkje van der Star
1813-1888

(1) 1832
(2) 1836

Ari Meijer
1804-????

Arie Meijer
1845-????
(3) 1856
(4) 1859

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I13168.php : benaderd 17 maart 2026), "Dirkje van der Star (1813-1888)".