Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen » Claasje Jansdr van Tol (1661-????)

Persoonlijke gegevens Claasje Jansdr van Tol 

  • Zij is geboren in het jaar 1661.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 maart 2024.

Gezin van Claasje Jansdr van Tol

Zij is getrouwd met Floris Pietersz Swanenburg.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Trijntje Swanenburg  1691-????
  2. Trijntje Swanenburg  1696-????
  3. Jannetje Zwanenburg  1702-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claasje Jansdr van Tol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claasje Jansdr van Tol

Claasje Jansdr van Tol
1661-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Mourits, "Stamboom: van Beelen / Vink / van den Oever / van Hensbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mourits/I1135.php : benaderd 1 februari 2026), "Claasje Jansdr van Tol (1661-????)".