Stamboom Moraal » Johanna Vijver (-1956)

Persoonlijke gegevens Johanna Vijver 


Gezin van Johanna Vijver

(1) Zij is getrouwd met Jan Noomen.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Aart Lighthart.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1893 te Bergambacht.Bron 1

Plaats: Bergambacht, Netherlands
Aart Ligthart en Johanna Vijver
bron Burgerlijke stand - huwelijken Bergambacht 1893
aktenummer 4
aktedatum 09-02-1893
bruidegom Aart Ligthart (25 jaar; geb. te B)
bruid Johanna Vijver (23 jaar; geb. te Rotterdam)
vader bruidegom Teunis Ligthart
moeder bruidegom Johanna Casteleijn
vader bruid Pieter Gerrit Vijver
moeder bruid Annigje van Dam
plaatsnaam Bergambacht

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Vijver?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Vijver

Annigje Dam
± 1843-????

Johanna Vijver
-1956

(1) 

Jan Noomen
1860-1928

(2) 1893

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Burgerlijke stand - huwelijken Bergambacht 1893

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1893 lag rond de 1,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • De temperatuur op 20 april 1956 lag tussen -0,8 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (20%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Elvis Presley haalt met het nummer Heartbreak Hotel voor het eerst de hitlijsten.
      • 2 april » In de wedstrijd Feyenoord-De Volewijckers maakt Henk Schouten negen doelpunten.
      • 4 mei » Koningin Juliana onthult het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam.
      • 15 mei » Encycliek Haurietis Aquas van paus Pius XII over de Heilig Hartverering.
      • 12 oktober » Marga Klompé wordt de eerste vrouwelijke minister van Nederland.
      • 4 november » Sovjettroepen trekken Hongarije binnen om de Hongaarse opstand die op 23 oktober begon, de kop in te drukken. Duizenden komen om, meer raken gewond en bijna een kwart miljoen mensen verlaten het land. Als gevolg hiervan werd in Amsterdam Felix Meritis bestormd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vijver

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vijver.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vijver.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vijver (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Moraal is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M. Anouche Koomen, "Stamboom Moraal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-moraal/I106.php : benaderd 27 februari 2026), "Johanna Vijver (-1956)".