Stamboom Moerman » Dana VERMEER (1919-2002)

Persoonlijke gegevens Dana VERMEER 


Gezin van Dana VERMEER

Zij is getrouwd met Kors Koene.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1942 te Maassluis, zij was toen 22 jaar oud.


Tijdbalk Dana VERMEER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dana VERMEER

Jacob VERMEER
1886-1969

Dana VERMEER
1919-2002

1942

Kors Koene
1914-1996


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. PLCBG-5405-1054408 + adv. Maaslandse Courant

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 september 1919 lag tussen 0,7 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
      • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
      • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
    • De temperatuur op 21 mei 1942 lag tussen 8,0 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
      • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
      • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
      • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
      • 9 juli » 9 leden van de verzetsgroep De Oranjewacht, samen met de groep Geuzen van Bernard IJzerdraat uit Schiedam de eerste Nederlandse verzetsgroep worden gefusilleerd door de Duitsers in Fort bij Rijnauwen bij Bunnik. Onder de doden is de oprichter van de groep, Piet Hoefsloot.
      • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.
    • De temperatuur op 16 februari 2002 lag tussen -2,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Twaalf van de vijftien lidstaten van de Europese Unie nemen afscheid van hun 'eigen' valuta en stappen over op de euro.
      • 28 mei » Bert De Graeve neemt ontslag als gedelegeerd bestuurder bij de VRT.
      • 2 augustus » Bij de Europese kampioenschappen in Berlijn verbetert de Nederlandse zwemmer Pieter van den Hoogenband zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag tot 1.44,89.
      • 12 oktober » Een bomaanslag op twee discotheken in de badplaats Kuta op Bali zorgt voor ruim 190 doden onder wie veel westerse toeristen.
      • 28 oktober » Tucson, Arizona: Golfoorlogveteraan Robert Flores keert terug naar de verpleegkundeopleiding waar hij nooit zijn diploma haalde als student. Hij schiet drie leraren dood, en daarna zichzelf.
      • 1 december » Een brand in een discotheek in de Venezolaanse hoofdstad Caracas kost aan zeker 47 mensen het leven. Plastic van de decoratie zorgt voor een grote rookontwikkeling, het overgrote deel van de slachtoffers komt door verstikking om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERMEER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERMEER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERMEER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERMEER (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Moerman is opgesteld door Sietse Vermeer (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sietse Vermeer, "Stamboom Moerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-moerman/I1060.php : benaderd 25 september 2026), "Dana VERMEER (1919-2002)".